• 021-66595401-2
  • info@newstars.ir
En

سوالات متداول
در بخش ثبت نام پرتال www.newstars.ir ثبت نام کنید.
این برنامه اوج خلاقیت و نوآوری شما را بکار می گیرید،‌ و فرصت مناسبی برای یادگیری مهارت های جدید است. برای مثال یادگیری یک زبان جدید یا آشنایی با روش های بازاریابی
سعی کنید که در مورد شرکتهای استارتاپ، موفقیتها و شکستهایشان تحقیق کنید. اگر ایده ای را میخواهید مطرح کنید مطمئن شوید که: تحقیقهای لازم و کافی را در مورد ایدیتان انجام دادید و بازار را تا حد امکان میشناسید.مطالعه درباره‌ی مدل‌های کسب درآمد و انتخاب مدل درآمدزایی تاثیر زیادی پذیرش ایده و جلب نظر داوران دارد. انتخاب تیم فنی مناسب نیز یکی از مهمترین عوامل موفقیت در مسابقه‌ی استارت‌آپ است به همین دلیل پیشنهاد می‌شود تیم‌ها ترکیب تیم خود را از قبل کامل کنند و هماهنگی‌های لازم را با اعضای تیم خود به عمل آورند. زمان ارائه ی ایده ۶۰ ثانیه بیشتر نمی باشد. برای جذابیت هر چه بیشتر پیشنهاد میکنیم که در روزهای قبل از برنامه خیلی روی ارائه دادن ایده تمرین کنید. در ضمن استراحت کافی قبل از برنامه.
تا ۱۰ روز قبل از برگزاری می تونید پولتون رو پس بگیرید. در صورتی که همه‌ی بلیط‌ها به فروش برسد و متقاضی ثبت‌نام وجود داشته باشد بلیط شما پس داده می‌شود و جایگزین شما ثبت‌نام خواهد شد.
متاسفانه امکان ارائه فضای اسکان شبانه برای شرکت کنندگان در محل برگزاری مراسم وجود ندارد. ساعت کار تیم ها بر روی پروژه ها تا ساعت ۱۰ شب بوده و آغاز فعالیت ها در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۸ صبح خواهد بود.
لپ تاپ، سیم شارژ، کارت ویزیت، دوربین، خلاقیت و انرژی!
متاسفانه تخفیف نداریم، ولی میتونید بلیط‌های ۲ نفره با یک قیمت یا بلیط‌های زودهنگام را تهیه کنید.
در این رویداد افراد به گروه های مختلف (توسعه دهنده ، طراح، متخصص کسب و کار یا ایده پرداز) تقسیم می شوند ، ما برای حفظ تعادل در ترکیب تیم ها باید بدانیم که شما در چه گروهی قرار خواهید گرفت. تا در همه تیم ها افرادی با تخصص های مختلف وجود داشته باشند.
برگزاری این رویداد خرج داره! شما با پرداخت وجه هم قسمتی از مخارج مکان، مارکتینگ و نهار و شام (۶ وعده) را پرداخت میکنید و هم به خودتان و دیگر شرکت کنندها نشان میدهید که حضور شما جدی است و می خواهید نهایت استفاده را از استارتاپ ویکند ببرید. لازم به ذکر است که قیمت بلیط این رویداد در اکثر نقاط جهان معادل ۱۰۰ دلار می باشد.
شما می توانید با مراجعه به صفحه رویدادها، وارد سایت رویداد مورد نظر بشوید و ثبت نام کنید. در اکثر رویدادها امکان پرداخت آنلاین میسر است. در صورتیکه پرداخت آنلاین برای شما میسر نیست با تیم برگزاری رویداد تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایید.
استارتاپ ویکند غیر از مکانی برای تبادل ایده، مکانی هست برای آشنا شدن بیشتر با افراد متخصص در رشته های مختلف و تجربه کردن مراحل اجراییه یک پروژه استارتاپ. اگر ایده شما انتخاب نشد، شما همچنان در پروژه ای جذب میشوید و با مشورت دادن و بکار گرفتن از دانشتان به پیشرفت و پیروزی آن کمک می کنید.
توصیه میکنیم که شما این رویداد را مکانی برای تبادل ایدهایتان و آشنا شدن با ایده های دیگران ببینید. شاید ایده ای را بشنوید که مکمل ایده ی شما باشد؛ شاید ایده ی شما بارها در مرحله ی اجرا تغییر کند. ما در استارتاپ ویکند یاد میگیریم که عامل موفقیت استارتاپ ها ایده شون نیست بلکه نحوه اجرا و اعضای تیم هستند که باعث موفقیت و یا شکست یک پروژه میشوند.
ما پیشنهاد می کنیم که این کار رو انجام ندین. اینجا محلی برای آموزش و شبیه سازی راه اندازی کسب و کار هست. پس ایده های جدید بیارین.
شما می توانید در صورتی که ایده ای هم ندارید در برنامه شرکت کنید و یکی از نقش های (طراحی، فنی، کسب و کار یا مد) را در یکی از تیم ها ایفا نمایید.
آموزش: استارتاپ ویکند اعتقاد دارد که بهترین راه یادگیری از طریق اجراست. یادگیری مهارت های جدید و نحوه فکر کردن جدید. آشنایی با شریک: افرادی که به استارتاپ ویکند می آیند افرادی هستند که می خواهند کاری با را جدیت شروع کنند. در این برنامه ارتباطی را با هم گروهی های خود پایه ریزی می کنید، که مدت ها ادامه خواهد داشت. ارتباطات جدید: ما در استارتاپ ویکند از مربیان و داوران با تجربه استفاده می کنیم. شرکت کنندگان نیز افرادی با مهارت های متعدد و مکمل هستند. در این برنامه ارتباطات مفید فراوانی بدست خواهید آورد. کسب مهارت: این برنامه اوج خلاقیت و نوآوری شما را بکار می گیرید،‌ و فرصت مناسبی برای یادگیری مهارت های جدید است. برای مثال یادگیری یک زبان جدید یا آشنایی با روش های بازاریابی. آشنایی با راه اندازی کسب و کار: شما در این برنامه راه اندازی یک تجارت را با متد ناب (Lean Startup) یاد می گیرید.

نیواستارز

بزرگترین استارت‌آپ ویکند در حوزه تجارت الکترونیکی و بانکداری


خبرنامه

برای عضویت در خبر نامه رایانامه خود را وارد کنید

دبیرخانه رویداد

  • تهران، بلوار کشاورز، بعد از جمالزاده، شماره 131

  • 021-66595401
  • 021-66595402
  • info@newstars.ir
©   تمامی حقوق محفوظ است  شرایط و ضوابط حریم خصوصی