• 021-66595401-2
  • info@newstars.ir
En

بيانيه وزيران، راهي براي تحقق پتانسيل تجارت الكترونيكي

اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC)از بیانیه وزیران درباره تجارت الکترونیک استقبال کرد. این بیانیه در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۱۷ برابر با ۲۰ آذرماه ۱۳۹۶ و در جریان کنفرانس وزرای سازمان تجارت جهانی‌(MC۱۱)‌ در بوئنوس‌ آیرس اعلام گردید.


اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC)از بیانیه وزیران درباره تجارت الکترونیک استقبال کرد. این بیانیه در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۱۷ برابر با ۲۰ آذرماه ۱۳۹۶ و در جریان کنفرانس وزرای سازمان تجارت جهانی‌(MC۱۱)‌ در بوئنوس‌ آیرس اعلام گردید.

این بیانیه توسط ۶۷ کشور پشتیبانی شده و دستور‌کار جدیدی را در سازمان تجارت جهانی (WTO) به منظور توانمندسازی کسب و کار الکترونیکی در حمایت از توسعه جهانی و رشد کسب و کار کوچک ایجاد می‌نماید.

جان دنیلوویچ (John Danilovich)، دبیر‌کل ICC گفت: "بیانیه امروز، یک گام بسیار مثبت از سوی دولت‌هایی است که ۷۷ درصد از تجارت جهانی را تشکیل می‌دهند. در حال حاضر ما مسیری روشن در سازمان تجارت جهانی برای به حداکثررسانی پتانسیل تجارت الکترونیک داریم.

ما به شدت بر این باوریم که سیاست‌های درست جهانی فرصتی برای رها‌شدن از عصر جدید تجارت فراگیر است که در آن همه شرکت‌ها فارغ از اندازه، بخش و یا مکان از دسترسی برابر به سیستم تجارت جهانی بهره‌مند هستند.

این ابتکار مهم، اهمیت اساسی سازمان تجارت جهانی را به عنوان یک مجمع برای سیاست‌گذاری تجاری مطرح می‌سازد. ما از این رویکرد انعطاف‌پذیر از سوی دولت‌ها برای رسیدگی به دستورالعمل‌ حیاتی استقبال می‌نماییم."   

 

منبع:www.icc-iran.com

نیواستارز

بزرگترین استارت‌آپ ویکند در حوزه تجارت الکترونیکی و بانکداری


خبرنامه

برای عضویت در خبر نامه رایانامه خود را وارد کنید

دبیرخانه رویداد

  • تهران، بلوار کشاورز، بعد از جمالزاده، شماره 131

  • 021-66595401
  • 021-66595402
  • info@newstars.ir
©   تمامی حقوق محفوظ است  شرایط و ضوابط حریم خصوصی